Юрій Полулященко: Менше розмов - більше реальних справ

Юрій Полулященко: Менше розмов - більше реальних справ

Полулященко балотується на 113 окрузі Луганщини

21 липня цього року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Центральна виборча комісія своєю постановою № 1172 зареєструвала мене кандидатом по 113 одномандатному виборчому округу, який охоплює шість районів Луганщини: Старобільський, Сватівський, Троїцький, Кремінський, Білокуракинський та частину Новоайдарського.

Шановна громадо!

Нас усіх не задовольняють чергові передвиборчі обіцянки, які майже одними й тими словами лунають із року в рік. Мене, як і багатьох українців, обурює такий підхід до державних справ. Я звик працювати за чіткими правилами, у роботі ціную порядок, дисциплінованість, справедливість. Але, на жаль, ці принципи останнім часом перестали характеризувати роботу влади.

Тому мною прийнято рішення йти на вибори у народні депутати України, щоб представляти, захищати та відстоювати інтереси виборців нашого округу. Політхаос, безгосподарність та непрофесійність змусили мене, людину непублічну, зайняти активну громадську позицію, взяти на себе відповідальність щодо майбутнього свого рідного краю, всієї України.

Ні в кого не викликає сумніву, що Верховна Рада має складатися виключно з професіоналів, які знають, ЩО робити і ЯК. Бо саме парламент формує закони нашого спільного життя, напрямки розвитку держави, її подальше майбутнє.

Хтось може запитати, що військовий знає про, так би мовити, цивільне життя? Військовий я за професією і ніколи не залишусь осторонь проблем військовослужбовців, про які знаю зсередини. Але разом з тим я — громадянин України, син, чоловік та батько.

Тому мене, як і кожного з нас, хвилюють болючі питання сьогодення. Як народний депутат буду відстоювати право кожного на достойне життя, а саме:

  • на доступне житло, якого так потребує молодь;
  • на можливість працевлаштування за фахом;
  • на безкоштовне якісне медичне обслуговування професійними лікарями;
  • на соціальний захист, коли кожен буде відчувати турботу з боку держави;
  • на урегулювання механізму отримання пільг та формування тарифів на житлово-комунальні послуги;
  • на гідне пенсійне забезпечення старшого покоління;
  • на дороги — відремонтовані та конфортні для користувачів.

Я завжди відкритий для своїх виборців, маю за честь відстоювати їхні інтереси у найвищому представницькому органі влади України. Діалог влади з громадою — справа непроста, але він має бути налагоджений і працювати у обох напрямках. Спілкуватися з людьми — це не тільки проголошувати їм різні демократичні тези та обіцянки. Головне — почути кожного, зрозуміти, вирішити проблему.

З іншого боку, громада повинна розу-міти, що без її активної участі розбудова успішної країни неможлива, що громадськість має контролювати дії влади. Як говорив В'ячеслав Черновіл: «Україна починається з тебе!». Коли мало говорити, що в країні щось не так, що все погано, а варто починати діяти, щоб кожне місто, селище, село могло змінюватися на краще. Вважаю, що люди мають право на відкликання за ініціативою громад народних депутатів, керівників та організацій на місцевому рівні.

Переконаний, шо правила, за якими має жити держава, встановлюються народом.

Залишаюся вірним Луганській землі! Наше майбутнє — це мирна країна, де народжуються, ростуть, навчаються, щасливо і заможно живуть наші діти та онуки.

Юрій ПОЛУЛЯЩЕНКО,

кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому округу

№113

БІОГРАФІЯ ЮРІЯ ПОЛУЛЯЩЕНКА

Народився 8 лютого 1975 року у місті Старобільськ Луганської області, де з 1981 по 1991-й рік навчався у СШ №2. У 1995 році закінчив Полтавське вище військове командне училище зв'язку. Також отримав освіту в ЛНУ імені Тараса Шевченка (2005 рік) та Національній Академії Державного Управління при Президентові України (2008 рік).

На службі у Збройних силах України з 1995 року. Зараз працює військовим комісаром Луганського обласного військового комісаріату оперативного командування «Схід». Безпартійний.

З 23.02.2005 р. по 27.08.2005 р. — голова Старобільської райдержадміністрації, депутат Старобільської районної ради трьох скликань.

Одружений, має двох доньок.

11:30
195
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Лента комментариев

Тка Чук вообще что-ли головой поехал?
Виправте, будь ласка, вулицю на нормальний перекла...
«Богдана Орешников» — это кто?
«Богдана Орешников» — перекладайте, будь ласка, не...
а корпуса спз новое и зовод сопротивлений почему б...
А не «солнцеликий» ли А.П.Кунченко хазяин завод?
АрменВ Северодонецке случился пожар 4 месяца назад
Приехали пожарные но погостить огонь не начали, по...
Подскажите пожалуйста где в Лисичанске площадь Сво...
… а также руины от 2-х стекольных заводов.
Эти крепкие хозяйственники сродни обыкновенным бан...