200 кг отрути на 1 українця: депутати обговорили екологічні проблеми в Україні

200 кг отрути на 1 українця: депутати обговорили екологічні проблеми в Україні

На кожного українця в державі доводиться по 200 кілограмів отруйних відходів

Про ці та інші актуальні проблеми 10 грудня говорили народні депутати від Луганщини Сергій Шахов, Сергій Вельможний, Олександр Сухов в рамках першого розширеного засідання Міжфракційного депутатського об’єднання «За техногенну та екологічну безпеку в паливно-енергетичному комплексі, залізничному і трубопровідному транспорті України», яке відбулось у Верховній Ради.

«Наша сьогоднішня зустріч вкрай важлива. Щодня мільйони українців потерпають від екологічних та техногенних проблем. На кожного українця у нашій державі по 200 кілограмів ядовитих відходів… 200 кілограмів! Здебільшого залишених без нагляду та належного утримання. Розкиданих на пустирях, в лісах, злитих в озера та річки», — зауважив Сергій Шахов.

За наявною інформацією, на сьогоднішній день на стратегічно важливих підприємствах, таких як наприклад: «Укрзалізниця», «НЕК «Укренерго», «Укрнафта», ПАТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта», ДП «Укрхімтрансаміак», АТ «Укртрансгаз», «Енергоатом», не тільки не проводяться превентивні заходи, але й не ліквідуються наявні нафтозабруднення.

«Під нашими приймальнями збираються “черги відчаю” по всій Україні. Люди приходять зі своїми трагедіями. Усі вони просять грошей на лікування рідних, і особливо боляче, що здебільшого — онкохворих дітей. Це наслідки нашого самодурства, нашої байдужості і безпечності. Ми не зможемо повернути час назад і виправити те що вже накоїли, але ми можем вберегти від катастрофи наших онуків. Наша місія – врятувати життя!», — констатував нардеп.

13:03
226
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Лента комментариев

Какое вам дело, чьи я деньги потратил? Опережая ва...
ЛОГВА давно стал прибежищем бездарей и воров. И, г...
А к какой программе термомодернизации школ области...
А каким образом 5 «учреждений» превращаются в 16?
Валентина холодоваУ Гайдая может появиться новый заместитель 1 месяц назад
Неужели у нас в городе нет подходящей кандидатуры ...
показывают лисичанск.говорят за север. взяли лопат...
очередной бред. Где Шекспир.
привэзлы западенциф зи видтиля.
откуда взялись непонятные пластуны которые скауты....