Підвищення тарифів

У Лисичанську збільшать плату за вивіз сміття на майже 270%

Светлана Шумная
Источник: dn.depo.ua 

Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 (ЛКТП) має намір збільшити тариф на послуги з вивезення побутового сміття майже на 270% відсотків

Про це йдеться на офіційному сайті Лисичанської міської ради.

Повідомляється, що таке збільшення тарифу на підприємстві аргументують "збільшенням витрат і зростанням мінімальної заробітної плати".

Зазначається, що діючі тарифи на послуги вивезення сміття були затверджені рішенням Лисичанського виконкому в кінці 2012 року і введені в дію на початку 2013 року.

"За час дії затверджених тарифів рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 371,4%, вартість електроенергії збільшилася на 276,9%, вартість паливно-мастильних матеріалів збільшилася на 266,9%. Підприємство не в змозі своєчасно розраховуватися з постачальниками, в зв'язку з чим зростає кредиторська заборгованість, що в свою чергу веде до зниження якості послуг, що надаються", - повідомили на підприємстві.

Odoo  текст и изображение блок

Повідомляється, що у разі затвердження рішення про підвищення, діючі тарифи на вивезення сміття збільшаться на 230,7% для населення державного сектора; на 269,4% для населення приватного сектора; на 247,1% для споживачів II групи і приблизно на 238,6% для III групи споживачів.

"ЛКАТП 032806 приймає письмові зауваження та пропозиції щодо наміру здійснити повну зміну тарифів на послугу з вивезення сміття від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань протягом 10 календарних днів з дня опублікування цієї інформації на офіційному сайті Лисичанської міської ради (з 7 серпня 2018 роки) за адресою: 93120, м Лисичанськ, Ісаєва балка ", - йдеться в повідомленні.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.