Завершення купального сезону

У Сєверодонецьку загинуло 3 людини, загалом у Луганщині — 22 особи

Светлана Шумная
Источник: loga.gov.ua 

За інформацією міст та районів, на території області визначено 30 місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (у 2017 році – 13)

У Лисичанську – облаштовано та паспортизовано 1 місце, у Рубіжному – 2 місця. Кремінський район – 1 місце, Станично-Луганський – 1 місце, Старобільський – 2 місця, Сватівський – 1 місце. Проте є об’єкти, які були визначені, але не облаштовані та не паспортизовані: Біловодський район – 3 місця, Білокуракинський – 3 місця, Новопсковський – 1 місце, Попаснянський – 10 місць, Сватівський – 3 місця та Троїцький – 2 місця.

Не визначено жодного місця масового відпочинку у Сєвєродонецьку, в Марківському, Міловському та Новоайдарському районах.

Ігнорування вимог організації безпечного відпочинку людей на водних об’єктах призвело до загибелі 22-х осіб, а саме: Сєвєродонецьк – 3 людини, Рубіжне – 3, Лисичанськ – 1, Біловодський район – 1, Кремінський район – 1, Новоайдарський – 3, Новопсковський – 4, Попаснянський – 2, Сватівський – 2, Станично-Луганський – 1, Троїцький – 1.

Основною причиною загибелі людей на водних об’єктах є вживання алкогольних напоїв.

Протягом купального сезону працівники служби провели очищення та обстеження дна акваторії пляжів на 8 водних об’єктах області.

Odoo  текст и изображение блок

Крім того, підготовлено 16 плавців-рятувальників для сезонних рятувальних постів за прискореною навчальною програмою.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.