У Сєвєродонецьку відбувся шкільний День цивільного захисту

За традицією наприкінці квітня в місті Сєвєродонецьку Луганської області відбувається підбиття підсумків навчання основ безпеки життєдіяльності й цивільного захисту, що тривало протягом навчального року . Одночасно в навчальних закладах нинішнього адміністративного центру Луганщини перевіряють рівень підготовки школярів до дій у можливих екстремальних ситуаціях, що характерні для літніх канікул.

Высоцкая Сабина
Источник: http://pedpresa.ua/ 

Такий  марафон тематичних  заходів цього разу відбувся на базі середньої загальноосвітньої школи № 20. Було розгорнуто тематичні виставки фотознімків, малюнків, стіннівок. Для учнів провели практичні заняття з надання першої допомоги постраждалим, тренування з користування індивідуальними засобами захисту. Пройшла презентація класних куточків «Пам’ятай, як діяти в надзвичайних ситуаціях».

image


Учні середніх  класів зустрілися з представниками Датської групи з розмінування, які провели бесіду  «Обережно! Міни!». Старшокласники змагалися у брейн-рингу «Запобігти. Врятувати. Допомогти», де довели свої знання з тем  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.


Для кращого  відпрацювання дій за сигналом «Увага всім!» діти та дорослі провели навчальну евакуацію зі школи.  В ці хвилини на її подвір’я прибули пожежні автомобілі. Бійці-рятувальники продемонстрували, як працює висувна автоматична драбина, що її подали до вікон верхнього поверху школи. Звідти визволяли умовно постраждалого. Потім, після демонстрації роботи аварійно-пожежного обладнання, фахівці  відповіли на різноманітні запитання учнів.

“Рівень уваги до питань безпеки, знань, особливо необхідних у зоні АТО, в навчальних закладах регіону значно зріс”, –  за підсумками заходу відзначили керівники міських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області.


Семен Перцовський, журналіст


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.