Гарбуз: Роботу сєверодонецького "Азоту" може бути поновлено не раніше кінця 2016 року

Повноцінний запуск підприємства неможливий без наявності запасного резерву електропостачання

Высоцкая Сабина
Источник: ua.112 

Роботу сєвєродонецького заводу "Азот", який виробляє мінеральні добрива та іншу хімічну продукцію, може бути поновлено не раніше кінця 2016 р. Про це в інтерв'ю газеті "Голос України" заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Юрій Гарбуз.

"На жаль, ми поки що не можемо запустити завод (хоча деякі домовленості вже є), поки не матимемо запасного резерву електропостачання. Найближча перспектива розв'язання цієї проблеми – кінець поточного року. Зараз ремонтується електролінія, що йде від Щастя на Михайлівку, потужністю 200 кВт. Як відомо, ЛЕП не працюють через пориви та неможливість їх відремонтувати через постійні обстріли бойовиків", - сказав Гарбуз.

Він зазначив, що запуск "Азоту", з одного боку, дозволив би працевлаштувати безліч безробітних, з іншого – забезпечив би місцевих аграріїв мінеральними добривами.

Також голова Луганської ВЦА заявив, що не спілкувався з власником "Азоту", та зізнався, що, прийшовши на поточну посаду, "не знав всієї глибини цієї проблеми".

Крім того, Гарбуз повідомив, що підключення Луганської обл. до Єдиних енергетичних систем України може відбутися лише через рік-півтора, робота в цьому напрямку триває.

Нагадаємо, ПАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" входить до холдингу Ostchem українського бізнесмена Дмитра Фірташа.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.