Губернатор Луганської області анонсував відкриття ще одного пункту пропуску в зоні АТО

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив про те, що незабаром буде відновлено роботу автомобільного контрольно-пропускного пункту в Золотому.

Максимов Сергей
Источник: nv.ua 

Гарбуз нагадав, що цей пропускний пункт пропрацював лише один день.

"Обласною владою найближчим часом планується відновити роботу автомобільного контрольного пункту в'їзду-виїзду в Золотому. Він, як відомо, був відкритий 31 березня, але в зв'язку з неможливістю протилежної сторони забезпечити перехід жителям області, які мали намір перетнути лінію розмежування, його роботу призупинили у цей же день", - заявив голова ОДА.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації також пообіцяв сприяти тому, щоб продовжив свою роботу пункт пропуску в Станиці Луганській, - передає РБК-Україна.

Нагадаємо, новопризначений голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз висловив упевненість, що в Луганській області незабаром запанує мир.

Раніше НВ повідомляло, що 29 квітня президент України Петро Порошенко призначив на посаду голови Луганської обласної державної адміністрації народного депутата від фракції Блок Петра Порошенка Юрія Гарбуза.

Попередній керівник області Георгій Тука був призначений заступником міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.