На Луганщині СБУ затримала крупного бізнесмена за фінансування тероризму

У Луганській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила незаконну діяльність власника низки підприємств паливно-енергетичної та продовольчої галузі, який фінансував терористів «ЛНР».

Максимов Сергей
Источник: ssu.gov.ua 

Співробітники СБУ встановили, що ділок зареєстрував декілька підприємств і в окупованому Луганську, і на території, контрольованій українською владою. На підставі «угоди», укладеної з фейковим «урядом ЛНР», через зареєстровані там фірми на окуповані території з РФ постачався газ метан. Для роздрібної торгівлі метаном в Луганську була створена мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій.

Лише за п’ять місяців ці підприємства сплатили до «общаку» сепаратистського псевдодержавного утворення понад 380 тисяч гривень «податків».

Крім того, бізнесмен організував постачання продовольства власного виробництва до т.зв. «ЛНР» на суму 700 000 грн. За його перевезення через «митницю «ДНР» він сплатив терористам 35 тисяч гривень.

Слідчим підрозділом Управління СБ України в Луганській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України. Підприємцеві повідомлено про підозру у фінансуванні тероризму. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Прес-центр СБ України


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.