31 травня та 01 червня 2016 року у м. Святогірськ проведуть навчання з практичних аспектів децентралізації для громад Луганської області

31 травня та 01 червня 2016 року у м. Святогірськ відбудеться дводенний навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад» для представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій Луганської області.

Максимов Сергей
Источник:

 prav-da.com.ua 

Навчання пройде у рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО «Інститут громадянського суспільства» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Участь у заході візьмуть провідні експерти з децентралізації, громадські активісти та представники державного сектору. Зокрема будуть розглянуті наступні теми:

●       Нові можливості для органів місцевого самоврядування. Розробка стратегій місцевого розвитку;

●       Просторове планування для громад;

●       Ефективне управління коштами громади. Ідентифікація та способи вирішення проблем громади;

●       Підготовка проектів для Державного фонду регіонального розвитку;

●       Інструменти комунікацій для розвитку громади, регіону та територій;

●       Формування нової місцевої ідентичності.

Для участі у навчанні необхідно, до 27 травня 18-00, заповнити електронну онлайн форму: https://goo.gl/7y7cFT вказавши прізвище, ім’я, по батькові, організацію, посаду, телефон та пошту.

Звертаємо Вашу увагу, що учасники, відібрані для участі у тренінгу, додатково отримають індивідуальні запрошення із детальною програмою заходу. Всі учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Участь безкоштовна.
Адреса заходу: м. Святогірськ, вул. Соснова, 5б, парк-готель «Dolce Vita».

Запрошуємо журналістів висвітлити даний захід та розмістити прес-анонс на своїх медіа-ресурсах. Акредитація за телефоном: (044) 253 7237 або листом на електронну адресу проекту: project@lgr.org.ua


 

 


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.