То була Київська "Русь"

Відповідь чиновника на звинувачення Туки

Светлана Шумная
Источник: hromadskeradio.org 

Новопризначений начальник Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Бережний  — «голова міської організації «РУСЬ» в місті Луганську», таку інформацію на своїй сторінці в Фейсбук оприлюднив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

На сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації очільником зазначеного управління вказаний Юрій Бережний.

А на інформаційному порталі Фонду «Русский мир» дійсно є інформація про Партію «Русь» керівником якої є Бережний Юрій Миколайович.

В коментарі Громадському радіо начальник Управління розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Бережний зазначив, що очолював вказану організацію у 2006 році і більше 10 років не входить до складу цієї партії.

«Завжди партія позиціонувала себе, як Київська Русь і те, що місце історичне України в Європі, а не з Росією. Перші два пункти партії:інтеграція України в Європу, вступ до ЄС і вступ України в НАТО для забезпечення цілісності нашої країни. Це два перших пункти політичної програми»,  — зазначив Бережний.

Odoo  текст и изображение блок

На запитання, чому партія «Русь» потрапила до каталогу сайту Фонду «Русский мир», Юрій Бережний сказав, що йому складно таке пояснити. «Вони свого часу побачили в назві партії слово «Русь» і вирішили чомусь, що це партія проросійська. Але ж я не можу відповідати за наших недружніх північних сусідів»,  — зазначив Бережний.

У Вікіпедії головою партії «Русь» зараз вказаний Денис Шевчук (Бережний підтвердив, що Шевчук дійсно очолював цю партію, але її подальшої долі він не знає), а посилання на сайт партії «Русь» зараз не працює.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • Денис на 14.02.2018 10:22:46

    И чем это чудо занималось с 2006 года по настоящее время? Ждём результатов журналистского расследования.