Ремонт доріг Луганщини

Оперативна інформація від ЛОДА

Светлана Шумная
Источник: loga.gov.ua 

В області триває поточний середній ремонт на дорогах державного значення

На сьогодні на автошляху  Н-26 «Чугуїв – Мілове», дорога яка пролягає через місто Старобільськ (ділянка 117-120 км), роботи ведуться у районі села Новоселівка. Їх виконує бригада «Кремінського агрошляхбуду».

А на автошляху Р-66 від Рубіжного до Сєвєродонецька (Деміно-Олександрівка» - Сватове – Лисичанськ – Луганськ» на ділянці км 155+300 – км 158+800) працює підприємство «Данко».

Представники Служби автомобільних доріг у Луганській області постійного перевіряють якість проведення ремонту доріг.

Зараз на ділянці Р-66 ведуться роботи з укладення нижнього вирівнюючого шару (тип А, марка №1). Потім буде укладатися верхній шар. Після чого – укріплюватиметься узбіччя,  встановлюватиметься сигнальні стовпчики,  знаки та проводиметься розмітка дороги.

Odoo  текст и изображение блок
Odoo изображение и текстовый блок

За словами дорожників, на цій ділянці щоденно укладається вирівнюючий шар від 300 до 600 погонних метрів дороги.

Працює сучасна потужна техніка: асфальтоукладач та чотири катки.  Асфальтобетону суміш  привозиться з асфальтобетонного заводу у Сєвєродонецьку.

Нагадаємо, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями, дороги Щастя-Станиця Луганська, Старобільськ-Новоайдар та дороги, що ведуть до Сєвєродонецька. 

Служба автомобільних доріг у Луганській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • Денис на 16.05.2018 10:16:35

    Даже не верится...