"Маестро" на "нулі"

Зірки шоубізнесу завітали до прикордонників (фото)

Светлана Шумная
Источник: glavnoe.ua 

До складу футбольного клубу «Маестро» увійшли шоу-мен Олександр Педан, музиканти гурту «Танок на майдані Конго», народний артист України Віталій Борисюк та інші

На відміну від минулих дружніх матчів цих команд, коли зіркові футболісти впевнено перегравали прикордонників, ця зустріч переможця не виявила. Спортсмени продемонстрували достатньо швидкий та технічний футбол, а справжня чоловіча боротьба постійно розпалювала емоції, як на полі, так і на трибунах. У підсумку команди забили по одному голу в кожному таймі, а після фінального свистка ще довго обговорювали окремі моменти матчу.

Загалом футбольному святу передував візит зіркових гостей до КПВВ «Мар’їнка», де вони ознайомились з роботою контрольного пункту та службою усіх видів прикордонних нарядів. Крім цього, гостей запросили відвідати «зелених беретів» на блокпосту першого рубежу. На так званому «нулі» гості ознайомились з побутом та умовами служби в бойовій обстановці та скуштували обід приготовлений в польових умовах. У свою чергу зірки віддячили військовослужбовцям за гостинність, організувавши на бойових позиціях імпровізований міні-концерт та разом з прикордонниками заспівали патріотичні пісні.
«Такі заходи - це не просто концерт та футбольний матч. Це спосіб підтримати захисників України, а також чудова можливість поспілкуватися з військовослужбовцями, що виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил», - зазначив Олександр Педан.

Odoo  текст и изображение блок
Odoo изображение и текстовый блок

Odoo  текст и изображение блок

Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.