"Хлібний смак"

Гарбуз відвідав сєвєродонецький хлібокомбінат (фото)

Светлана Шумная
Источник: loga.gov.ua 

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз побував з робочим візитом на підприємстві ТОВ «Хлібний смак» (хлібозавод № 4)м. Сєвєродонецька

Сьогодні на хлібозаводі працює 186 людей та залишаються вакантними 60 робочих місць.

«За статистикою, в області 25,1 тис. осіб, що мають статус безробітного. Із загальної кількості безробітних 35% -– це молодь до 35 років. Але на прикладі цього та низки інших підприємств ми бачимо попит на працівників. Потрібно ретельніше працювати над балансом трудових ресурсів», – зауважив Юрій Гарбуз.

За добу «Хлібний смак» виробляє 11,7 тонн продукції, а виробнича потужність становить 38 тонн на добу.

До асортименту продукції входять 65 найменувань,у тому числі: 19 найменувань хліба, 9 – батонів та булочних виробів, 17 – здобних виробів, 20 – тортів і тістечок.

Odoo  текст и изображение блок

Підприємство виробляє та реалізує соціальну продукцію (хліб «Обідній пшеничний» та хліб «Добрий»), продукцію для діабетиків (хліб «Житній діабетичний», «Хлібці докторські»). Підприємство закуповує сировину (це пшенична мука вищого і першого сортів та житня мука) переважно у місцевих виробників. Йдеться, зокрема, про сільськогосподарські підприємства Новоайдарського району та Сєвєродонецька.

Вироби «Хлібного смаку» реалізуються упонад 600 торгових точках на території Луганської області (крім тимчасово непідконтрольних українській владі територій), а також у Краснолиманському районі Донецької області.

Нагадаємо, в області реалізується Регіональна цільова програма розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки, затверджена Розпорядженням голови обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 02.04.2018 № 272.

В області нараховується 3,4 тис. малих та середніх підприємств, що складає 99,88 % від загальної кількості суб’єктів. Понад 80 % (а це 76,8 тис.) від загальної кількості зайнятих осіб працюють у цьому секторі. За підсумками 2017 року МСП реалізували продукції на 30 млрд грн, що складає 78 % від загального обсягу реалізованої продукції підприємствами області.

Odoo изображение и текстовый блок

Odoo  текст и изображение блок
Odoo изображение и текстовый блок


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • Piter на 12.07.2018 19:41:12

    А сам, как думаешь?

  • Любимец Богов на 12.07.2018 06:46:14

    Почему этот конюх без колпака на голове на рабочей линии?