Боротьба з нечупарами

Сєвєродонецькі чиновники обіцяють штрафувати за сміттєзвалища

Светлана Шумная
Источник: sed-rada.gov.ua 

Сєвєродонецькі комунальники змушені ліквідовувати незаконні сміттєзвалища. Так, лише протягом останнього місяця міськими комунальними службами вивезено більше 200 м3 сміття з таких звалищ. 

Невже особи, які влаштовують звалища, не розуміють, що при такій високій температурі можливе виникнення епідеміологічної ситуації?

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв заявив:

«Кожен день комунальники ліквідовують несанкціоновані звалища побутового та будівельного сміття, проте через 1-2 дні знову дані звалища там утворюються. Звертаюся до всіх небайдужих жителів нашого міста, якщо ви стали свідком того, що хтось викидає сміття в недозволеному місці, організовує звалище побутового або будівельного сміття, або порушує інші правила благоустрою, прошу по можливості фіксуйте порушників (фото, відео) і надсилайте цю інформацію нам, або повідомте про даний факт по телефону з метою наведення порядку в місті та недопущення порушень правил благоустрою.

До речі, у червні та першій половині липня сєверодонецькими комунальними службами ліквідовано близько 80 несанкціонованих звалищ побутових відходів.

Odoo  текст и изображение блок

Хочу зазначити, що такі звалища влаштовують недбайливі городяни, які не турбуються про красу, чистоту та санітарний стан свого міста. А тому, до таких порушників будемо застосовувати покарання».

Так, 2 липня головним спеціалістом відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста був зафіксований факт незаконного вивезення будівельного сміття по об'їзній дорозі, в районі озера Паркове. За даним фактом було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно гр. Гнатенка М.М. по ст.152 КпАП України.

11 липня 2018 р начальником відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста за фактом організації несанкціонованого звалища будівельного сміття на прибудинковій території будинку 48-а по вул. Менделєєва, було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно гр. Волоха А.А. також за ст.152 КпАП України.

Звертаємо увагу любителів влаштовувати несанкціоновані звалища, що відповідальність за порушення правил благоустрою - штраф на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн.

Також повідомляємо, що у відділі по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Сєвєродонецької міської ради оголошено конкурси на заміщення вакантних посад трьох спеціалістів. І якщо є бажаючі – подавайте необхідні документи та матимете можливість безпосередньо слідкувати за благоустроєм Сєвєродонецька.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.