В НАТО поддержали блокирование в Украине российских сайтов

В пресс-службе НАТО сообщили, что блокирование в Украине российских ресурсов является вопросом безопасности, а не свободы слова.

Максимов Сергей
Источник: vlasti.net 

В Альянсе отметили, что такую позицию высказало украинское правительство, передает ТАСС.

«Украинское правительство четко дало понять, что это решение – это вопрос безопасности, а не свободы слова. НАТО работает с Украиной по усилению ее реформ, включая вопросы демократии, верховенства закона и соблюдения прав человека. Свобода прессы входит в темы этого диалога. Мы верим в приверженность Украины ее международным обязательствам и действующую в Украине систему противовесов», – заявили в пресс-службе НАТО.

Напомним, что 16 мая президент Украины Петр Порошенко ввел в действие решение Совета национальной безопасности и обороны Украины.В списке санкций 1228 физических лиц и 468 юридических лиц. Санкции предусматривают блокирование доступа к сервисам «Яндекс», сетей «ВКонтакте» и «Одноклассники», а также сервисов Mail.ru.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

 • Любимец Богов на 17.05.2017 06:46:52

  У меня к Хуйло-2 вопрос: почему гундяевскую епархию в Украине не блокируешь?
  И как теперь предприятиям и не только в Украине бухгалтерию вести после блокировки " 1-С " ?

 • Любимец Богов на 17.05.2017 06:42:06

  Олександр Ружанський

  НІЧОГО В ЖИТТІ, ПІДКРЕСЛЮЮ, АБСОЛЮТНО НІЧОГО, ПОРОШЕНКО НЕ РОБИВ, НЕ РОБИТЬ І НЕ БУДЕ РОБИТИ НА КОРИСТЬ НАРОДУ. ВСЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ І ДЛЯ СВОЇХ ПРОФІТІВ.

  Всі його публічні дії мають зовсім інший смисл, ніж офіційно проголошується.

  Саме з цього алгоритму я і виходжу, щодо заборони в Україні ВК і Однкласники.

  Цим указом Порошенко в черговий раз дуже чудово спровокував новий срач в тирнеті між активними українськими громадянами. Срач і відволікання уваги від дикої корупції влади, від шалених проблем в економіці України і зубожіння населення, а також від справжньої залежності діючої влади від Кремля. А ще, такими своїми діями Порошенко намагається цю залежність приховати.

  З точки зору здорового глузду, закривати доступ до ВК і ОК немає ніякого сенсу. Ватні пабліки? А, що, у ФБ немає антиукраїнських груп і сторінок?

  Порно у ВК? Так за словом "порно" в гуглпошуку можно знайти з цього приводу що завгодно.

  Проросійська пропаганда? А канал "Інтер" , який з ранку до ночі цільову аудиторію обробляє в Україні без будь-яких проблем з боку влади?

  А супутникове ТБ, де Хастлер 24 години на добу порнуху крутить і де Лайф-ньюз, НТВ і Пєрвий канал та інше російське ТБ-лайно в будь-якому об'ємі? Так що, будемо супутникові антени забороняти?

  Чи, може , боротися з антиукраїнським контентом в інтернеті треба зовсім по іншому? Наприклад, боротьбою з корупцією і створенням в країні сприятливих і рівних для всіх умов ведення бізнесу? Припиненням прокурорсько-мусорського і судового свавілля відносно громадян Україні? Заботою про пересічного українця, а не про статки і прибутки олігархів та їх корпорацій? І таке інше. Ні?

  І мені здається, що заборона ВК і ОК має ще один сенс. Це підготовка влади до подальшого наступу режиму Порошенка на свободу слова. В тому числі і тут, на ФБ.