На Росії образились

Росія відкликає представників зі складу СЦКК – місія ОБСЄ

16.12.17 В За рубежом 253
Светлана Шумная
Источник: ukr.segodnya.ua 

Міністерство оборони РФ має намір відкликати своїх представників зі складу Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК)

Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на основі інформації, що надійшла за станом на 14 грудня.

"14 грудня представник Збройних сил України при Спільному центрі контролю і координації в штабі СЦКК, розташованому в підконтрольному урядові р Соледар, передав СММ лист від міністерства оборони Російської Федерації з повідомленням про те, що Російська Федерація має намір відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК", - повідомляється в звіті.

Як повідомлялося, 7 грудня на засіданні Ради міністрів ОБСЄ міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров звинуватив Україну у спробі припинити роботу СЦКК: "Небезпечна ситуація склалася навколо СЦКК. Українська сторона ... робить все, щоб поставити російських офіцерів в його складі в нестерпні умови", - сказав Лавров.

Odoo  текст и изображение блок

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Міноборони Росії заявили, що СБУ готується заарештувати російських офіцерів СЦКК. У відомстві повідомили, що військовослужбовців РФ нібито підозрюють в шпигунстві. У свою чергу в СБУ відповіли Росії на заяви про нібито підготовлюваний арешт російських офіцерів СЦКК, назвавши цю інформацію російського оборонного відомства фейком і провокацією.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.