У Лисичанську виявили гральний заклад

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання м. Лисичанська співробітники поліції вилучили 17 системних блоків у приміщенні із вивіскою «Лото Маркет»

09.11.16 В Общество 195
Высоцкая Сабина
Источник: paralel-media 

Як повідомили Параллель-медиа у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Луганській області, в ході перевірки оперативної інформації під час санкціонованого обшуку у приміщенні, розташованого в одному з будинків кв. Центрального м. Лисичанськ із вивіскою «Лото Маркет», поліцейські виявили та задокументували факт організації та надання послуг у сфері грального бізнесу з використанням комп’ютерної техніки.

17 системних блоків від комп’ютерів, на яких відвідувачі безпосередньо користувалися послугами грального бізнесу, один системний блок адміністратора залу, лазерний сканер штрих коду, гроші у сумі 650 гривень, документацію, що знаходилась у оператора та касові чеки, все це вилучили правоохоронці у приміщенні закладу. Вилучене спрямовано до НДЕКЦ.

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ст. 203-2 «Заняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.