"Російська зима" в Києві зірвана: Луценко розповів про підступний план РФ

Генпрокурор пообіцяв викриття українських політиків, підозрюваних в підіграванні ворогові

05.12.17 В Общество 269
Светлана Шумная
Источник:

segodnya.ua

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що СБУ вдалося зірвати плани Росії щодо здійснення плану "російської зими" в Києві. Він зазначив, що свого часу назвуть українських політиків, які до нього причетні. Про це генпрокурор розповів на брифінгу.

Він зазначив, що під час протестів під Радою була "купка людей", яка фінансується оточенням Януковича і діє під прикриттям ФСБ РФ. За його словами, була ймовірність застосування ними зброї.

"Серед кількох тисяч людей, які вийшли під стіни Верховної Ради тоді – в листопаді, знаходиться жменька людей, які за рахунок Януковича-Курченко, що діють під прикриттям ФСБ, планували захоплення будівлі Верховної Ради, занесення туди Саакашвілі – був один з планів, і навіть використання зброї. Спецслужби обґрунтовано мали відношення до особливих екстремістів в рядах цієї вузької команди реваншистів на чолі з Саакашвілі... Ми змогли усунути небезпеку розвитку силового сценарію і кровопролиття, про які говорять ці ляльководи псевдомайдану. Думаю, СБУ в першу чергу треба дякувати за спокій на вулицях Києва і нейтралізацію московського плану "російської зими" в Києві. Хочу підкреслити, що це лише одна частина цього плану", – сказав генпрокурор.

У той же час генпрокурор анонсував викриття в майбутньому українських політиків, які причетні до цих подій, і підозрюються у незаконних діях.

"Далі буде – інші відомі на всю країну українські політики також вплуталися в ще більш небезпечні ігри, і ми обов'язково доповімо суспільству і про них в той час, коли це буде вигідно слідству", – додав він.

Нагадаємо, після проведення обшуків за місцем проживання, силовики таки затримали Саакашвілі, після чого почалися сутички активістів з поліцією. Правоохоронці вивели його з даху, посадили в автомобіль, але виїхати не змогли – машину заблокували активісти.

Пізніше стало відомо, що Саакашвілі витягнули із заблокованого авто. Прихильники політика змогли відкрити двері заблокованого мікроавтобуса, після чого він вийшов з нього і пішов пішки вгору по вул. Трьохсвятительській, потім – на вул. Костьольну в супроводі активістів і журналістів. Правоохоронці його не переслідували.

Як розповідав генеральний прокурор, Саакашвілі фінансував мітинги за гроші соратників Януковича. За його словами, російська сторона передала політику через посередника півмільйона доларів на підтримку протестних акцій в Києві.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.