Обмежений режим допомоги

ООН призупиняє продовольчу допомогу жителям Донбасу

06.12.17 В Общество 177
Светлана Шумная
Источник:

ukr.segodnya.ua

Всесвітня продовольча програма (ВПП) заявила про рішення припинити надання продовольства та іншої гуманітарної допомоги жителям України, яких торкнулася конфлікт на Донбасі.

Представник гуманітарної організації у вівторок, 5 грудня, повідомив, що припинення поставок допомоги на схід України в наступні два місяці відбудеться в зв'язку з браком фінансування ВПП, передає DW.

За словами спікера, через проблеми з коштами для організації ставало все більш складно продовжувати реалізовувати свої програми в України.

Odoo  текст и изображение блок

 

Всесвітня продовольча програма буде продовжувати свою діяльність в обмеженому режимі на сході України як мінімум до середини 2018 року і буде й надалі стежити за ситуацією в країні, зазначив спікер ВПП.

Всесвітня продовольча програма є структурним підрозділом Організації Об'єднаних Націй і найбільшою в світі гуманітарною організацією.

Раніше в ООН заявили про можливу гуманітарну катастрофу через бої на Донбасі.

А 30 листопада Україна і ООН підписали Рамкову програму партнерства на 2018-2022 роки. Відповідний документ був підписаний першим віце-прем'єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим і координатором системи ООН в Україні Нілом Уокером.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.