Легіонери в Приваті

ПриватБанк очолить чеський банкір

10.01.18 В Общество 192
Светлана Шумная
Источник: ukr.segodnya.ua 

Наглядова рада ПриватБанку призначила уродженця Чехії Петра Крумханзла на посаду голови правління банку і подала документи в Національний банк України на його затвердження.

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, таке рішення Наглядова рада прийняла в середу, 10 січня 2018 року.

До теперішнього часу Крумханзл займав посаду члена правління з операційних питань Home Credit (Китай). Раніше він займав посаду члена правління з операційних питань у створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів у так званий " поганий банк ", а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури і юридичну підтримку. До цього Крумханзл був членом правління з операційних питань у Райффайзен Банку Аваль.

Odoo  текст и изображение блок
Odoo изображение и текстовый блок

У липні 2017 було оголошено, що наглядова рада ПриватБанку вибрала міжнародну рекрутингову компанію Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посади голови правління ПриватБанку і його заступника з фінансових питань.


Як повідомлялося раніше, ПриватБанк найближчим часом виставить на продаж акції латвійського AS PrivatBank.


Крім того, активи екс-власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на 2,5 мільярда доларів заарештують по всьому світу.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.