Інформаційна війна триває

Міністерство інформації витратить 11 млн на російськомовне видання на Донбасі

16.05.18 В Общество 143
Светлана Шумная
Источник: glavcom.ua 

Міністерство інформаційної політики України за результатами тендера 15 травня підписало угоду з київською ТОВ «Мега-прес груп» на комплекс послуг з виробництва та поставки поліграфічної періодичної інформаційної продукції загальною вартістю 10,90 млн грн

Про це повідомляє система ProZorro.

Переможець торгів зобов’язаний двічі на місяць видавати і розповсюджувати російськомовну газету накладом 250 тис. примірників. Сюди також входять: планування номера, макетування, дизайн та стилістика, послуги головного редактора; забезпечення підготовки інфо- та фотоматеріалів; літературне редагування; верстка; коректура тощо.

Згідно з умовами договору, «Мега-прес груп» забезпечує поставку та безадресне, безкоштовне розповсюдження газети на території Донецької і Луганської областей. Аби уникнути теоретичного шахрайства, міністерство інформполітики поставило вимогу до розповсюджувача - залучати державні обласні адміністрації, пункти перетину ліній розмежування, відділення банків, у яких здійснюються соціальні виплати, силові структури (підрозділи ЗСУ, НГУ, ДПС) та інші держустанови і організації.

Odoo  текст и изображение блок

                                                                                                                                   Крім цього, не менше третини з кожного тиражу видання має роздаватися населенню, яке прохожить контрольні пункти в’їзду-виїзду через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Міністерство запланувало 22 випуски газети загальним обсягом 8 сторінок.

Конкурентом на торгах виступила ще одна столична фірма «Август трейд» з пропозицією вищою на 5,2%.

Водночас міністерство не допустило до самого аукціону дві компанії – ТОВ «Мекс Адвертайзинг» і «Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім», яке засноване на власності Донецької обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ». Основні претензії замовника стосувалися відсутності документів щодо руху коштів за 2015-2017 роки, а також не було документального підтвердження наявності матеріально-технічної бази і обладнання.

Нагадаємо, що у 2017 році Міністерство інформаційної політики витратило 2,7 млн грн на випуск газети для прифронтової зони. Тоді на тендері перемогло ТОВ «Мега-прес груп».

За даними аналітичної системи YouControl, «Мега-прес груп» належить трьох киянинам Юрію Ганжі, Євгенію Скляру і Олегу Свірку. Останній також очолює волонтерську групу «Мега-Поліграф», яка у 2014 році взяла шефство над 1500 українськими солдатами.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.