Ми їх змусили

У Путіна заговорили українською

17.05.18 В Общество 312
Светлана Шумная
Источник: politeka.net 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відреагував на те, що в міністерстві закордонних справ Росії “заговорили” на українській

15 травня голова українського МЗС закликав українських уболівальників утриматися від поїздок на Чемпіонат світу з футболу, який відбудеться в Росії.

Клімкін пояснив, що безпеку українських громадян на території Росії ніхто гарантувати не зможе, а провокації з боку РФ будуть гарантовані.

У відповідь на такий заклик українського міністра на офіційній сторінці МЗС Росії в Twitter з’явилося повідомлення на українській, де Павла Клімкіна, зокрема, назвали “дурнем”.

Ми будемо дуже раді бачити на Чемпіонаті світу з футболу всіх уболівальників, включаючи наших сусідів-українців. Приїжджайте в Росію на свято світового футболу! Та не слухайте різних дурнів”, – говорилося в повідомленні, яке через деякий час було видалено з профілю МЗС Росії в Twitter.

Odoo  текст и изображение блок

У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував цю ситуацію.

Ми вже змусили Росію говорити українською і це вже непогано, а то, що вони говорять – воно ні коментарям не підлягає, ні чогмусь іншому. Тому я б на це реагував дуже спокійно”.

Це вже така перша, але маленька і симпатична перемога. Нехай говорять хоча б на українській – може, колись навчаться і щось розумне говорити”, – іронічно зазначив глава МЗС України.

Чемпіонат світу з футболу, який менш ніж через місяць відбудеться в Росії, не перестає дивувати курйозними відкриттями. На цей раз відзначилися в Волгограді, який відноситься до числа 11 міст, де відбудуться матчі майбутньої першості.

Креативом відзначилися в міжнародному аеропорту Волгограда. Напередодні старту ЧС-2018 в ньому відкрили новий термінал. Але більший резонанс, ніж саме відкриття, викликала незвичайна карта, яку пасажири помітили в місцевому аеропорту.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.