Рівень прозорості

В Україні створили онлайн-карту забрудненості річок

07.07.18 В Общество 349
Светлана Шумная
Источник: ua.news 

Державне агентство водних ресурсів та Агенція журналістики даних продемонстрували карту забрудненості українських річок – «Чиста вода»

Карта дозволяє отримати інтерактивні дані щодо стану води у найбільших річкових басейнах в Україні на базі інформації 400 пунктів контролю якості водойм. Інструмент передбачає 16 параметрів забруднення (як корисні для води елементи, сполуки та процеси, так і шкідливі) та хронологічний зріз у 5 років.

Головна особливість карти – позначення підприємств, які найбільше впливають на забруднення річок у кожній області. Тепер можна подивитись, скільки забрудненої води скидає у водойми кожне конкретне підприємство.

«Створена карта – це важливий інструмент, який дозволятиме громадянам контролювати якість води у річках та за потреби впливати на процеси, пов’язані із забрудненням поверхневих вод», – заявила керівник Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко.

Odoo  текст и изображение блок

Якщо рівень забрудненості більше норми – користувач дізнається про це завдяки спеціальним позначкам. Також можна оцінити рівень забрудненості за речовинами.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.