• Коллекторам могут расширить полномочия по взысканию долгов
  Любимец Богов on 17.08.2017 12:30:42

  "...взыскивают долг от своего имени (если этот долг предварительно был выкуплен)"
  По закону коллекторские фирмы долги не выкупают, они покупают только право требования у банков к должникам, поэтому эти фирмы не обращаются в суд урегулировать вопрос законным способом, а банки не торопятся терпеть судебные издержки, так как закладывают риски невозврата кредитов в процентах по погашению кредита.

 • «По просьбе оппоблока» в Северодонецке могут провести очередной референдум (Видео)
  Любимец Богов on 16.08.2017 09:24:22

  Анатолий Будник
  August 12 at 9:37am ·

  Доброго ранку, УКРАЇНЦІ !!! Сьогодні на 11-00 годин ранку викликають на зустріч із працівниками СБУ, тому що ми, жителі Деснянського району м. Києва, більше не бажаємо щоб розкрадали нашу власність корупціонери Київської міської ради, будемо самі управляти на своїй території і тому ми розпочали процедуру створення Територіальної громади району та її виконавчого органу у виді Муніціпалітету (Європейська хартія з місцевого самоврядування) . Нагадаю приписи ч.2 ст. 327 Цивільного Кодексу України - Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування. Тобто, представницьким органом Територіальної громади може бути лишень орган, засновником якої є громада, а не окремі особи та самостворені так звані органи місцевого "самоврядування" хоч правильно їх потрібно називати органами розкрадання.

 • «По просьбе оппоблока» в Северодонецке могут провести очередной референдум (Видео)
  Любимец Богов on 16.08.2017 09:22:22

  Анатолий Будник
  August 12 at 12:45pm ·

  Тільки що повернувся із зустрічі із працівниками СБУ. Із розмов вбачається, що корупціонери різних рівнів дуже невдоволені створенням структурованої Територіальної громади в одному із найбільших районів України - Деснянського району м. Києва. Посилаючись на закони України та відповідні документи офіційних органів мені вдалося доказати, що юридична особа із назвою "Київська міська рада" та районні державні адміністрації є самозванці, які не мають ніякого права діяти від імені Територіальної громади. І тому ми будемо брати в свої руки управління своєю власністю у відповідності до ст. 140-143 Конституції України. Я добре розумію, що надалі будуть чисельні виклики до СБУ (офіційні і не офіційні) але ми відпрацюємо механізм створення Територіальної громади із її офіційним виконавчим органом - "Муніпалітет"