10 незадекларованих компаній

Луценко просить Раду дозволити заарештувати нардепа Дунаєва

Светлана Шумная
Источник: obozrevatel.com 

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко подписал представление о согласии на привлечение к уголовной ответственности народного депутата Сергея Дунаева.

Как сообщила пресс-секретарь генпрокурора Лариса Сарган на своей странице в Facebook, текст представления направлен председателю ВР Андрею Парубию и уже зарегистрирован в парламенте.

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook, т екст уявлення спрямований Голові ВР Андрію Парубію і вже зареєстрований в парламенті.

"Згідно з текстом подання, Дунаєв С.В., будучи народним депутатом України, подавав завідомо недостовірні відомості в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави. В діях народного депутата вбачаються підстави для повідомлення про підозру по ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) ", - сказано в повідомленні.

Досудове розслідування здійснює Національне антикорупційне бюро України.

Також, джерела в НАБУ розповіли "Українській правді", що подання на Дунаєва стосується 10 незадекларованих компаній. У листопаді 2017 року суд в цій справі надав слідству доступ до банківських рахунків.

Справу було порушено в грудні 2016 року "за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Odoo  текст и изображение блок

"У органу досудового розслідування є підстави вважати, що ОСОБА_3 будучи народним депутатом України, подав завідомо недостовірні відомості у декларації, не зазначивши суб'єкти господарської діяльності, кінцевим бенефіціарним власником яких він є", - сказано в рішенні.

За даними слідства, нардеп не задекларував 10 компаній: ОВ "Телерадіокомпанія "Олві", ТОВ "А.С.Д. Енерго", ТОВ "СД "Біком", ТОВ "Д.А.С. Енерго", ТОВ "Лізинг Інвест", ТОВ "Енергетична інвестиційна компанія", ТОВ "Спектрстрой", ТОВ "Енергопромтекс", ТОВ "Торговий дім "Пролетарій", ПП "Мед-Клуб".

У деклараціях Дунаєва 2015 і 2016 років зазначено, що він є бенефіціаром тільки страхової компанії "Олві", яка, в свою чергу, є засновником ряду інших підприємств. Таким чином, нардеп є їх бенефіціаром.

Odoo изображение и текстовый блок

Крім того, не задекларовані компанії є засновниками ще кількох підприємств, які Дунаєв повинен був вказати в звіті.

У січні 2017 він направив директору НАБУ Артему Ситнику запит з розслідування, в якому зазначив, що корпоративних прав на перелічені компаній не має, а також не отримує від них прибутку.

Тим часом, 9 з 10 фірм з'явилися в його декларації за 2017 рік. А "Телерадіокомпанія "Олві" припинила своє існування. Вартість задекларованих часток у статутних капіталах, які належать Дунаєву, "відрізняються від достовірних на суму понад 155 400 000 гривень".


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • Денис на 16.05.2018 10:15:05

    Этот гадёныш давно должен пылиться на нарах. За угробленный Лисичанск, за открытый сепаратизм, за воровство в крупных масштабах.