СВЯТКОВІ ЗАХОДИ з нагоди 2-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань «Сєвєродонецьк – це Україна!»

План урочистих заходів з нагоди 2-ї річниці визволення Сєвєродонецька

Высоцкая Сабина
Источник: sed-rada.org.ua 

22 липня 2016 року

15.00-16.30 – громадська приймальня народних депутатів України на площі перед міським Палацом культури;

16.30 – масова патріотична хода «Сєвєродонецьк – це Україна!» від міського Палацу культури до площі Миру (перед будівлею міської ради).


Заходи на площі Миру:

Урочисте покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Віталійовичу Радієвському;

Патріотична акція єдності «Під синьо-жовтим прапором свободи з’єднаємо великий наш народ!»;

Офіційна частина: урочисте привітання від депутатів Верховної Ради, керівництва ОДА, міської ради з нагоди 2-ї річниці визволення міста від незаконних збройних формувань;

Нагородження військових та волонтерів;

Святковий концерт.

Під час заходів на площі Миру працюватимуть: виставка художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Сєвєродонецька галерея мистецтв»; мистецький проект «Уквітчаймо миром Україну»; конкурсно-розважальна програма «Сєвєродонецька вишиванка». Комунальні бібліотеки міста проводитимуть на площі Миру: соціально-патріотичну акцію «Квітка свободи», книжкову панораму «Неоголошена війна», святковий майстер-клас: виготовлення незвичайної мапи міста «Звільнений Сєвєродонецьк». Також пройдуть виставка та майстер-класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Зроблено з любов’ю».

О 19.30 на основному полі стадіону «Хімік» відбудеться товариський матч по футболу між командами військового комісаріату та міської ради.

Запрошуємо на свято! Відзначимо звільнення українського Сєвєродонецька разом!


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • КВП на 18.07.2016 11:13:03

    Известно ли: кто из народных депутатов будет?