Агов, ми шукаємо небайдужих!

Цікава пропозиція від активних містян

Светлана Шумная
Источник: prav-da.com.ua 

Ініціативна група мешканців Сєвєродонецька вирішила провести благодійну акцію в підтримку дітей з малозабезпечених сімей "Купи встречу — подари радость детям"

Захід передбачає проведення аукціону, головними лотами в якому можуть виступити чиновники, депутати, бізнесмени, політики, юристи, зірки театру, викладачі, науковці та всі ті, хто вважає себе цікавим співрозмовником. Долучитися до аукціону та придбати ділову вечерю з зіркою може кожен небайдужий. Всі гроші, виручені в результаті благодійного заходу, будуть передані в подарунок дітям.

Цікава пропозиція може стати приводом для того, щоб виявити дійсну популярність чиновників, політиків (агов, пане Пригеба, Зарецький, Ярош ) та громадських діячів нашого міста.

Остання ставка аукціону буде прийнята 1 березня 2018 року. Фінальна зустріч пройде 4 березня в одному з ресторанів Сєвєродонецька.

Засновники просять не розглядати зустріч як привід до зав’язування романтичних стосунків з особою. Тільки спілкування, корисні зв'язки та приємні емоції.

Odoo  текст и изображение блок
?theme=light" allowFullScreen="true" frameborder="0"/>

Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.