Сєвєродонецькою прокуратурою і СБУ викрито факт привласнення майже 900 тис. грн. бюджетних коштів

Новоайдарським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Высоцкая Сабина
Источник: cripo 

Установлено, що посадовими особами державного психоневрологічного закладу Луганської області упродовж липня-грудня 2015 року без застосування визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель» процедур укладено ряд договорів з комерційною установою на проведення капітального ремонту приміщень установи. При здійсненні оплати обсяги фактично виконаних робіт та вартість використаних матеріалів завищено на загальну суму майже 900 тисяч гривень.

Наразі хід досудового розслідування перебуває на контролі Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Луганської області (за матеріалами Сєвєродонецької місцевої прокуратури)


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

 • Igor на 04.08.2016 12:26:30

  А можна жити отак!

  Сьогодні медики Вінниці зібралися на колегії щоб обговорити результати роботи за півріччя. Йшлося про позитивний приріст населення, зниження загальної захворюваності вінничан. А також – про новації в охороні здоров’я міста: нові підходи у лікуванні судинних захворювань нервової системи, досягнення у кардіохірургії та використання нового методу під час вентиляції легень.

  2 серпня у Вінниці відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я. Йшлося про результати роботи медичної галузі за перше півріччя 2016 року та плани на майбутнє. За звітний період у закладах цієї сфери проводились поточні ремонти окремих приміщень, кабінетів, палат, покращувались умови праці персоналу та умови перебування пацієнтів. Найбільш масштабні ремонти виконано у міській лікарні швидкої медичної допомоги, де відремонтовано три відділення: урологічне, лор та гнійно-септичне. А також – оновлено інфекційне відділення у міській лікарні «Центр матері та дитини» разом з представниками бізнесу.
  «Фінансова децентралізація на сьогоднішній день дає позитивні результати. В тому числі це відчутно у медичних закладах в частині капітальних і поточних ремонтів, реалізації відповідних програм, в тому числі по гіпертензії. Самим головним нашим завданням в умовах фінансової децентралізації та стану охорони здоров’я в Україні є якість надання послуг. А якісна діагностика – це, мабуть, найкращий попереджувальний чинник, який потім дозволяє направляти більший ресурс та зусилля на саме лікування. Тому над цими питаннями потрібно працювати досить активно», – каже міський головаСергій Моргунов.

  Також міський голова нагадав, що на початку року говорилось про те, що у зв'язку з фінансовою децентралізацією є можливість надавати пріоритет по фінансуванню капітальних видатків на вторинний рівень охорони здоров’я. «В принципі, перший крок ми зробили – в цьому році планується розпочати роботи реконструкції з прибудовою реанімації у лікарні №1. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація, та оголошено тендер на закупівлю обладнання», – зазначив Сергій Моргунов.

  За шість місяців цього року в лікувально-діагностичний процес закладами охорони міста впроваджено ряд новацій. Найвагомішими з них – використання допоміжної вентиляції легень методом «CIPAP», озонотерапія при судинних захворюваннях нервової системи, імплантація нової моделі штучної інтракулярної лінзи Akreos AO, радіохвильова хірургія у патології шийки матки. Регіональний кардіоцентр виконав першу в регіоні операцію аорто-коронарного шунтування.

  «У Вінниці за перші шість місяців цього року показник природного приросту залишається позитивним, спостерігається зниження загальної смертності населення. Знизилась і загальна захворюваність вінничан», – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.
  Також Олександр Шиш розповів про плани у сфері охорони здоров’я. Заплановано відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Стрілецькій, 1а. Також у перспективі – створення амбулаторії по вулиці Шепеля (колишня Примакова). Серед основних проектів щодо модернізації закладів охорони здоров’я міста є модернізація реанімаційного відділення на базі міської клінічної лікарні №1. На сьогодні вже виготовлена проектно-кошторисна документація, завершена експертиза, оголошений тендер на будівництво, готується тендер на закупівлю обладнання.
  «Щодо розширення можливостей перинатального відділення Центру матері та дитини по реанімації недоношених новонароджених дітей, то частина запланованих робіт вже виконана, готується до оголошення тендер на закупівлю обладнання. Знаковим та дуже важливим для регіону в цілому є будівництво Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології у рамках угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку. По цьому об’єкту вже виготовлена проектно-кошторисна документація, завершена українська частина експертизи, розпочата підготовка тендерної документації по будівництву майбутнього кардіоцентру та закупівлі першої черги обладнання», – зазначив Олександр Шиш.

 • Любимец Богов на 03.08.2016 19:23:28

  Вот не верю я СБУ, - филиалу ФСБ!