Важлива тема сьогодення

Міський голова про ситуацію щодо ремонту доріг у Сєвєродонецьку

Светлана Шумная
Источник: sed-rada.gov.ua 

15 травня 2018 року під головуванням міського голови Валентина Казакова відбулося пленарне засідання сорок шостої (чергової) сесії міської ради

Перед початком сесії міський голова ознайомив присутніх з ситуацією щодо ремонту доріг у Сєвєродонецьку: 

- Розпочато капітальний ремонт вул. Сметаніна. На ці роботи передбачено 1 490 тис. грн. та близько 300 тис. грн. на поточний ремонт. Чому виділено кошти в першу чергу на ремонт дороги саме цієї вулиці? Тому що вона веде до лікарні, пологового будинку, військового госпіталю тощо.

По-друге. Ви бачили дорогу з Рубіжного? Під егідою Облавтодору підрядна організація - фірма “Данко” виконує ремонт кільцевої дороги біля Воєводівки. Сьогодні там закінчуються ремонтні роботи з виїздом на трасу Р-66. Існує домовленість, що спеціалісти цієї ж фірми  будуть продовжувати ремонтувати і три дороги у Сєвєродонецьку.

Odoo  текст и изображение блок


Інша організація виконує ремонтні роботи по вул. Гоголя (район вулиць Донецької - Лисичанської). В районі вулиці Гагаріна також проводяться ремонтні роботи підприємцем Любченко. Заплановано ремонтні роботи ще двома організаціями. Повідомляю всім:  ми працюємо. Можливо,  і пізно, але ви бачили, якою була весна. Також будуть виконуватися проекти по капітальному ремонту проспектів Хіміків та Гвардійського (в напрямку житлового кварталу “Камелот”), вул. Гагаріна.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • Alex на 15.05.2018 18:36:38

    включили пилораму