2017-й год будет последним годом Путина при власти

У путинского режима все меньше смыслов дальнейшего существования. Не дать Украине взлететь, наверное, последний из них.

Высоцкая Сабина
Источник: newsonline24 

Если отмотать киноленту назад и представить себе, что Путин не пошел бы в Крым и на Донбасс, то кем бы он сейчас был? А был бы он обычным клептократом, а не собирателем земель русских. Говорили бы про виолончели, шубохранилища, яхты и вставание с колен без Крыма воспринималось бы его аудиторией, как пустой треп. Публика бы судачила о том, что третий срок Путина – это ошибка.

На фоне стремительно реформирующейся Украины он выглядел бы унылым. И такой же унылой была бы Россия, со своей архаичной повесткой дня.

А людям обязательно нужен смысл. Даже если эти люди – россияне.

Получается, что вариантов у него по сути и не было. Надо было оккупировать Крым. Но с оккупированного Крыма он никакого особенного вреда причинить нам не может. Мог бы, уже причинил бы. А значит обязательно нужна был настоящая война и он ее начал.

Но вот, что теперь делать дальше в Кремле понимания нет. То они рвут дипотношения, то не рвут. То они готовятся к наступлению, то уже снова передумали.

Украина не развалилась, не замерзла, западные санкции оказались не такими уж и смешными, украинская экономика растет (в состоянии войны и как утверждает российская пропаганда – полного хаоса), а российская падает.

Наступление на Донбассе ничего Путину не даст, ну разве что кроме новых санкций. Захватит еще 2-3 города и что?

Получается полный тупик и вывести Россию из этого тупика Путин не сможет. Уже хотя бы потому, что он ее туда и завел. Тут нужен новый человек и качественно новые условия. Получается, что эпоха Путина движется к своему концу.

Мой Прогноз для Путина – 2017-й год будет его последним годом при власти. Пишет Алексей Заводюк


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

 • Igor на 17.08.2016 07:10:14

  Результат реформи місцевої влади у Центральній Україні

  Власники квартир у нових муніципальних будинках отримали ключі від осель
  12.08.16 15:306660

  У Вінниці завершилося будівництво ще двох житлових будинків за програмою «Муніципальне житло». Вони знаходяться по вул Чехова. Сьогодні 140 родин, які стали учасниками цієї міської програми, отримали ключі від осель. На черзі здача в експлуатацію 3-го будинку на Чехова, яка планується до кінця року. А також будівництво наступного муніципального будинку – трохи більше ніж за рік заплановано завершити першу чергу десятиповерхівки по вулиці П.Запорожця.
  Два роки у Вінниці тривало будівництво пускового комплексу з групи житлових будинків, збудованих за програмою «Муніципальне житло». 12 серпня відбулося урочисте вручення ключів від квартир власникам 2-х будинків. Це вже фактично четверта та п’ята багатоповерхівки, введені в екстплуатацію по міській програмі, учасниками якої переважно стають працівники бюджетної сфери, адже ціна на житло у муніципальних будинках на первинному ринку стабільно є однією з найнижчих у місті. У цих двох будинках оселяться 140 родин, а загалом від початку дії програми житлові умови поліпшило вже 484 вінницькі сім’ї.
  «Ми з сім’єю давно розмірковували про те, щоб поліпшити свої житлові умови. На профспілкових зборах нам розповіли, що починають будівництво нових будинків за цією програмою. Я до чоловіка. А він каже, що багато програм залишилося на папері, багато призупинено, і там, де інші збираються будувати, ще ялинки ростуть. А я йому кажу – пропонує це профспілка, якій я довіряю, і довіряю місту та місцевій владі, яка запропонувала цю програму, і буде відповідати за свої слова та контролювати будівництво. Мер сказав, що тут будуть будинки, і ми сьогодні у вказані терміни маємо сучасне, гарне житло, - розповідає учасниця програми та вже власниця однієї з квартир новобудови Світлана Кулешова. - Ця програма допомагає нам, працівникам освіти, медикам, переселенцям, учасникам АТО, отримати якісне житло за доступною ціною».
  Вартість квадратного метру житла у цих будинках коштує 8800 грн, вона є однією з найнижчих на первинному ринку житла. Десятиповерхівки цегляні, мають сучасне планування, утеплені. Всі квартири з індивідуальним опаленням, металопластиковими вікнами і заскленими кухонними лоджіями. Обладнані усіма необхідними лічильниками. «Практично всі договори на квартири були укладені на рівні нульових циклів, тому що будуємо вже не перший муніципальний будинок, нікого не підвели і намагаємося все робити якісно. І в ту ціну, за яку викуповуються квартири, ми намагаємося вкласти масимум послуг і масимально спростити проблеми мешканця, щоб довести квартиру до логічного завершення», - зазначає керівник Державного підприємства «Вінницьке інженерно-будівельне управління» Валерій Коробков.
  Окрім того, впорядковано і прибудинкову територію навколо будинків. Тут облаштовано місця для парковки автівок мешканців, а для малечі встановлено дитячий ігровий майданчик
  На цьому реалізація міської програми не завершується – до кінця року планується ввести в експлуатацію 3-тю висотку по вул. Чехова.
  Наразі вже визначено й наступний об’єкт програми – десятиповерховий будинок на 180 квартир по вулиці П.Запорожця. Першу чергу будівництва якого заплановано завершити восени, але вже 2017-го року. За словами Ігоря Корольчука, незабаром буде визначено ціну на житло у цьому будинку, після чого розпочнеться прийняття заявок від бажаючих взяти участь у програмі. З умовами участі у міській програмі можна ознайомитись за посиланням
 • Любимец Богов на 16.08.2016 17:05:39

  "На фоне стремительно реформирующейся Украины..." Ну это не более, чем стёб! Ни каких реформ в Украине нет! Есть только имитация! Потому как потеряна вертикаль управленческой власти, которая при Януковиче была заменена институтом смотрящих... То есть: власти у Порошенко нет практически никакой! Он не в силах контролировать украинское сообщество! А это приведёт, однозначно к очередному Майдану! А на примере Ливии мы уже знаем, что НАТО и НЕ НАТО оказались безсильными там, где вмешалось Провидение...