Бачимо істеричну реакцію Кремля на провал авантюри зі Трампом – Піонтковський

Російські літаки знову почали небезпечно близько підлітати до американських військових суден – цього не було з моменту виборів у США, зауважує у своєму блозі на "Новому часі" російський політолог Андрій Піонтковський.

21.02.17 В За рубежом 286
Максимов Сергей
Источник: uainfo 

Приблизно в той же час Росія розгорнула на своїй території два батальйони крилатих ракет середньої і малої дальності, порушивши тим самим досягнуті ще за часів Горбачова домовленості. Наступного дня американці виявили біля своїх берегів російський шпигунський корабель. Останній інцидент – визнання Росією паспортів ОРДЛО.

На мою думку, ми спостерігаємо істеричну реакцію Кремля на провал авантюри з Дональдом Трампом, в тому числі провал російської агентури в його оточенні. Про це свідчить відставка радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна, зміна риторики адміністрації американського президента щодо України і Криму, а також останні заяви віце-президента Майка Пенса.

Я не бачу в діях Кремля ніякої продуманої стратегії. Навпаки, це, швидше за все, відображення розгубленості та роздратування після провалу всіх їхніх планів, пов'язаних з Трампом.

Визнання паспортів ОРДЛО – хороша пропагандистська можливість для України, якій потрібно опиратися бажанню Франції та Німеччини та їх умовлянням прийняти путінську інтерпретацію Мінських угод, тобто легалізувати бандитів і включити невизнані "республіки", як ракову пухлину, в політичне поле України. По суті, це визнання (або напіввизнання) ОРДЛО.

Думаю, всередині путінського оточення зараз почнеться дуже серйозна дискусія про те, що робити далі – капітулювати або підвищувати рівень ескалації. Обидва варіанти дуже погані. При загостренні конфлікту реакція Заходу, безумовно, буде дуже жорсткою. Відступ або відхід із Донбасу, тим часом, є дуже серйозним ударом по іміджу Путіна, особливо всередині його оточення. Це принизлива втрата авторитету і визнання провалу всієї їхньої стратегії останніх трьох років. Це непростий вибір.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.