На Місяць за копалинами

Приватна компанія полетить на Місяць видобувати там корисні копалини

03.12.17 В За рубежом 257
Светлана Шумная
Источник:

mind.ua

Стартап Moon Express стане першою в світі приватною компанією, яка полетить на Місяць. Компанія планує доставляти на Місяць вантажі і добувати на ньому корисні копалини, повідомляє Hightech.

Moon Express збирається також створити на Місяці людські поселення.

Перший космічний корабель компанія відправить уже наступного року. Про ці плани в інтерв'ю CNBC розповів засновник стартапу Навін Джайн.

«Як тільки ми зробимо посадку на Місяці, ми не тільки станемо першою приватною компанією, якій це вдалося. Ми також отримаємо символічний статус четвертої наддержави», – пояснив Джайн, маючи на увазі місії на Місяць, які раніше здійснили США, СРСР і Китай.

Odoo  текст и изображение блок

Moon Express стала першою в США недержавною компанією, якій дозволили здійснити посадку на Місяці. Стартап також претендує на нагороду Google Lunar XPRIZE. За умовами конкурсу, перше приватне підприємство, яка злітає на Місяць для збору даних, отримає $20 млн.

Після освоєння Місяця компанія планує добувати на ній корисні копалини і відправляти їх на Землю для обробки і продажу.

Крім того, в найближчі 5 років Moon Express збирається заснувати на Місяці поселення і перетворити супутник на 8-й континент.

«Ми доб'ємося можливості жити на Місяці. У нас буде інтернет, і ми зможемо підтримувати зв'язок з будь-якою країною», – поділився планами Джайн.

Партнером стартапу виступає компанія Rocket Lab, яка займається розробкою ракет-носіїв. У грудні Rocket Lab збирається провести тестовий запуск своєї ракети Electron.

Нагадаємо, віце-президент США планує знову відправити американців на Місяць, а потім і на Марс. Національна рада з космосу зібралася вперше за 24 роки і одразу намітила високі цілі.

 Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.