Привіт від Трампа

Трамп схвалив нові санкції проти РФ

09.12.17 В За рубежом 280
Светлана Шумная
Источник:

ua.news

Американський президент схвалив введення нових санкцій проти Російської Федерації щодо порушення договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД).

«Адміністрація США застосовує нові санкції відносно Росії, які, як вона сподівається, змусять її (РФ – ред.) дотримуватись договору про ядерні озброєння часів холодної війни, який вона порушила, розгорнувши заборонену крилату ракету», – пише видання Politico з посиланням на високопоставленого представника Білого Дому.

У повідомленні зазначено, що міністерство торгівлі США «покарає російські компанії, які надали технології, щоб допомогти розробити нову зброю, яка була заборонена договором».

Як стверджує джерело, метою введення санкцій є «змінити економічні розрахунки» російського уряду і повідомити Росії, що адміністрація Трампа серйозно поставиться до порушень договору. Рішення про введення санкцій відносно РФ було прийнято після тривалого аналізу, проведеного Радою національної безпеки, повідомив представник адміністрації. 

Odoo  текст и изображение блок

На додаток до нових санкцій міністерство оборони почне дослідження і розробки за новою ядерною крилатою ракетою, як це передбачено в недавно затвердженому оборонному бюджеті країни. Вони будуть включати в себе оцінку варіантів проектування нової наземної ядерної крилатої ракети, яка дозволена відповідно до договору.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.