Політолог прокоментував заяву Тимошенко про плани Порошенка кинути її за ґрати

Наразі зарано говорити про те, що діюча влада планує посадити лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

Максимов Сергей
Источник: uainfo 

Про це UAINFO сказав політолог Віталій Бала, коментуючи слова Тимошенко, яка 17 червня в прямому ефірі телепередачі "Гордон" заявила, що президент України Петро Порошенко дав команду силовикам і судам кинути її за ґрати.

Політолог зазначив, що говорити про наявність такої команди можна буде лише після того, коли це певним чином буде підтверджено тим, хто міг давати таку команду, або особами, яким надавалася така команда.

"Якщо парламентським Комітетом з питань оборони і безпеки розпочнеться розгляд питання про наявність загроз національній безпеці у газовому контракті 2009 року, якщо будуть порушені кримінальні справи, тоді можна буде говорити про таку команду. А зараз мова йде про заяву політика, яка стосується її політичних опонентів", - наголосив експерт.

"Зараз, як на мене, це схоже на політичну боротьбу без певних правил, яка більше нагадує політичну війну", - відмітив Бала, додавши: "Наразі я не бачу ніяких конкретних підстав говорити про те, що є реальні переслідування (Ю. Тимошенко, - ред.) зі сторони правоохоронних органів".


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.

  • rwl на 19.06.2017 14:08:41

    "За Динамо" че то ты в последнее время часто понты стал кидать перед фраерами))). Косяки гонишь темнопятошные и вообще слова набираешь с чужих базаров. А это не есть зеер гуд. Скудоумие - оно непоправимо, а вот линию поведения исправить не проблема.

  • Любимец Богов на 19.06.2017 12:52:59

    За Динамо, ты как пацан, наевшийся гамна, а обвиняешь других, предъяви народу, что у тебя есть на Самарского, тем более, что он не в "Батькившине"!

  • За Динамо на 19.06.2017 11:53:50

    Чує сучка чиє м'ясо з'їла. Падло все грає в ігри. Свідомі сєаєродончани повині цю наперсточницю виключити з гри. Дома в кубики хай грається разом з лузером самарським.